O nás | Maso až domů.cz
732 732 402 , 728 745 174
Maso připravuje a dodává Maso připravuje a dodává Ritter

O nás

Zdeněk Ritter pochází z řeznické rodiny a oboru se vyučil už v roce 1976. Podnikat v oblasti masa začal v roce 1990. Od roku 2001 pravidelně navštěvuje USA a sbírá informace či nové zkušenosti o pravých amerických steacích. Zároveň se v zámoří účastní soutěží v grilování. Ritter se zaměřuje na kvalitní domácí výrobu, speciality na grilu a rožni, řeznické steaky a zabijačky. Vlastní prodejny ve Valašských Kloboukách a v Ternu ve Zlíně. Jeho byznys se rozrostl taky o penzion a bar Sněhurka v Brumově-Bylnice. Od roku 2017 je nově spolumajitelem Hotelu Arena Brumov a provozuje zde restauraci.

Ve spolupráci s Pekárnou u Jahodů jsme pro Vás rozšířili nabídku o vynikající pečivo! 
Ručně zpracované, z nejkvalitnějších surovin a bez chemie. Těsto vzniká podle tradiční receptury působením klasického kvásku. Kynutí potřebuje svůj čas, který pekárna striktně dodržuje. Každý chléb je originál, to je na první pohled patrné, žádné dva bochníky nejsou stejné.
Pekárna u Jahodů již více než 100 let přináší na Váš stůl ten nejlepší chléb. Ochutnejte stejnou kvalitu, jaká chutnala i našim předkům!